Ana sayfa

Dongguan Golden Refrigeration Equipment Co.,Ltd

Şirket profili

Dongguan altın Soğutma Ekipmanları, (aşağıda "Altın soğutma" anılacaktır) Ltd Şti 2012 yılında kuruldu. En aktif şehirlerinden Çin – Dongguan şehri altın soğutma bulur. Huali grubunun bir alt şirketi olarak altın soğutma üretiminde uzmanlaşmış ve ticari /industrial satan su chiller, ısı pompası, fan coil üniteleri ve hava santralı. Şimdiye kadar Huali grubu bir HVAC sanayi ortalama yıllık cirosu $30 milyon olan yaklaşık 110.000 m2 kaplar Çin, en büyük grup olarak geliştirmiştir.

 

Ürünlerimiz, tıp, elektronik, kimya, plastik, galvanik ve diğer sanayi ve ticari siteler içinde yaygın olarak uygulandı. Gelişmiş performans teknik, güvenilir ürün kalite, zamanında ve düşünceli Müşteri Hizmetleri, altın soğutma vardır tarafından onaylanması Avrupa, Amerika, Kanada, Orta Doğu, Latin Amerika, Güney-Doğu Asya, Güney Asya, Avustralya da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden müşteriler.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Huali Grup 2008 yılında kurulmuştur. Bizim şirkette 400'den fazla personeli bulunmaktadır, 40 ℅ çalışanı var. üniversite diploması veya üzeri. Firmamız, araştırma ve geliştirme, tasarım, kurulum, bakım ve onarım merkezi klima, soğutma cihazları ve elektro-mekanik ekipman mühendislik konusunda uzmanlaşmıştır.

Firmamız kalite ilk, müşteri saygı iş felsefesi yapışır. Biz dürüst, adanmış, pragmatik, yenilikçi teknoloji ve yönetim ekibi kurduk, daha kolay ürünler müşterilerimize daha ileri teknoloji, daha uygun fiyatlarla ve daha iyi hizmet sağlamak ve ürün tanıtım, ekipman kurulumu ve devreye alma, teknik eğitim ve satış sonrası hizmetleri entegre hizmet yelpazesi sunmak için hizmet vermektedir.

Aralık 2008 yılında Yurtiçi Pazar bölümü, Yurtdışı piyasalar bölümü, araştırma & geliştirme departmanı bulduk.

CE belgesi için uygulanan ve 2009 yılında geçti.

Biz 2010 yılında 6 yazılım kayıt hakları için uygulanır.

Biz 2011 yılında 3 yeni modeli patent için uygulanır.

Dongguan altın Soğutma Ekipmanları Co, Ltd Temmuz 2012 bulduk. Esas olarak su soğutmalı chiller, hava soğutmalı chiller, hava soğutmalı ısı pompası, fan coil birimi oluşturur.

Firmamız Ulusal teknoloji kurumsal 5 Kasım 2012 tarihinde onaylanmıştır.

Kuruluş Tarihi bu yana şirketimiz müşteri onayı ile gelişmiş teknik performans, güvenilir ürün kalite, zamanında ve düşünceli müşteri hizmetleri bulundurduğu. Ürünlerimiz, tıp, elektronik, kimya, plastik, galvanik ve diğer sanayi ve ticari siteler içinde yaygın olarak uygulandı. Ajanımız veya satış servis departmanları Çin ilk katman şehirlerde sonra.

Dongguan Golden Refrigeration Equipment Co.,Ltd Dongguan Golden Refrigeration Equipment Co.,Ltd Dongguan Golden Refrigeration Equipment Co.,Ltd Dongguan Golden Refrigeration Equipment Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Altın

No. Çalışanları : 110~130

Yıllık satış : 6000000-8000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Su su soğutucu soğutmalı satış için iyi kalite Su su soğutucu soğutmalı satış için iyi kalite Su su soğutucu soğutmalı satış için iyi kalite Su su soğutucu soğutmalı satış için